Wiadomo, że koniec listopada to dobry czas na zabawę, wtedy bowiem hucznie obchodzi się katarzynki czy andrzejki. W naszej szkole również zaplanowaliśmy coś niezwykłego – Samorząd Uczniowski przygotował szkolną edycję popularnego programu „MAM TALENT”.
Do programu zgłosiło się prawie 30 uczestników z klas II-VII SP oraz II-III gimnazjum. Wszyscy samodzielnie przygotowali wspaniałe występy, czym zachwycili zgromadzoną w szkolnej świetlicy publiczność oraz komisję konkursową, w skład której weszły panie Renata Bruder, Bogumiła Matczak i Edyta Janowska. Zaprezentowano różnorodne talenty: wysłuchaliśmy kilku piosenek, podziwialiśmy pięknie przygotowane układy taneczne, obejrzeliśmy pokaz taekwondo oraz scenkę kabaretową. Jeden z uczniów udowodnił, że potrafi błyskawicznie ułożyć kostkę Rubika. Trzeba przyznać, że nasi uczniowie nie tylko posiadają talent, ale także wielką odwagę, by wystąpić przed dużą publicznością, co zasługuje na podziw.
Jaka jest definicja talentu? Henri Frederic Amiel napisał: „Talent to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych.” Ale talent to tylko punkt wyjścia – oprócz niego potrzeba jeszcze ciężkiej pracy i praktyki. Warto pamiętać, że sukces to talent i pracowitość.

mam talent

 Kliknij w fotografię by przejść do galerii zdjęć.