“Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie…”- tymi słowami rozpoczęliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka, która odbyła się 23 stycznia na hali sportowej.Na uroczystość przybyli bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku dzieci z grupy ,, Żabki” przypomniały jak ważna rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.
Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.
Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci wręczyły laurki, przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami.
Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.