Do 25. Finału WOŚP przygotowywaliśmy się już od dawna. Nic więc dziwnego, że w niedzielę 15 stycznia 2017 r. znakomita zabawa w Zespole Szkół w Szelejewie trwała od godziny 15.00 do 19.40.

Zgodnie z obietnicą atrakcji było mnóstwo. Występ grupy tanecznej ANIMA, koncert zespołu „Young Country”, występy wokalno-taneczne przedszkolaków i uczniów szkoły  podstawowej, solowy występ gitarzysty z klasy V SP, pokaz postaci bajkowych, skecze oraz inscenizacja „Małego Księcia” tworzyły program artystyczny, który można było obejrzeć w szkolnej świetlicy.  Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja. Dla najmłodszych przygotowano studio malowania twarzy. Na prośbę rodziców w tym roku otwarto aż dwie kawiarenki. W jednej tradycyjnie można było kupić przepyszne, domowe wypieki oraz ciepłe napoje, natomiast w drugiej – przygotowane przez uczniów klasy I gimnazjum fit desery, panna cottę z dodatkiem owocowych sosów oraz lemoniadę. Przez cały czas wolontariusze prowadzili zbiórkę pieniędzy. Razem zebraliśmy kwotę 4 064,48 zł – więcej niż przed rokiem!

W tym miejscu  serdeczne podziękowania należą się tym wszystkim, którzy włączyli się w organizację w Zespole Szkół w Szelejewie 25. Finału WOŚP: uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, rodzicom, grupie ANIMA, zespołowi „Young Country”, darczyńcom, którzy przekazali gadżety na licytację i tym wszystkim, którzy tego dnia odwiedzili  szkołę, by wesprzeć tę szlachetną akcję.

            DZIĘKUJEMY!!!

WOŚP

FILMY