Duże, małe, puchate i mięciutkie, pluszowe misie przybyły do naszego przedszkola ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. „Żabki” i „Kotki” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Każde dziecko przyszło ze swoim małym lub dużym przyjacielem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, różowe…,a każdy był piękny i wyjątkowy.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie przez p. Dorotę Berdzińską i jej „misiową drużynę” z klasy II Gimnazjum: Izę, obie Wiktorie, Weronikę, i Alę .Wystąpiły różne formy aktywności. Było bajkowo, muzycznie, ruchowo i plastycznie. Dzieci poznały „Bajkę o Różowym Misiu”, bawiły się przy piosenkach podpartych ruchem: „O malutkim Misiu” , „Jadą, jadą misie”, rozwiązywały zagadki o ich dobrym znajomym Kubusiu Puchatku, bawiły się w zabawy ruchowe o „misiowej” tematyce, kolorowały misie. A wszystko to, w towarzystwie swych pluszowych przyjaciół. Na końcu zajęć poczęstowały się ulubionymi „Misiami Lubisiami”.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z ukochanym pluszakiem.

Dzień Misia 2017

Dzień Misia cz 2

Kliknij w fotografię by przejść do galerii zdjęć.