Dnia 30 listopada w naszym przedszkolu odbyły się „Andrzejki”. Tego dnia nasze przedszkolaki z grupy „Żabki” i „Kotki”  próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości i o tym co ich czeka w najbliższym czasie. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie dekoracje wprowadziły ich w świat magii. Największą radość sprawiła dzieciom zabawa w przekuwanie baloników, w których znajdowały się wróżby mówiące co ich czeka w najbliższym czasie. Nikogo nie ominął taniec z miotłą. Z czarodziejskiego pudełka przez mały otwór przedszkolaki  z zamkniętymi oczami losowały przedmiot, dzięki któremu dowiedzieliśmy się kim zostaną w przyszłości – okazało się, że są w śród nas lekarze, nauczyciele, kosmetyczki, fryzjerzy. Nie można było pominąć „wyścigu butów” oraz „studni z wodą”, do której każdy przedszkolak wrzucił szczęśliwą monetę, dzięki której spełni się jego najskrytsze marzenie.  Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w dzieciach ciekawość i ogromną radość.