W piątek w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla chłopców z klas IV-VI SP oraz I-III gimnazjum konkurs, którego celem było stworzenie plakatu pt. „Moja wymarzona dziewczyna”.

Chłopcy przygotowali plakaty, które przedstawiały nie tylko wygląd  idealnych – według nich – dziewczyn, ale także cechy charakteru i umiejętności. Wyniki swojej intensywnej pracy zaprezentowali na szkolnym boisku podczas specjalnego apelu. Okazuje się, że oprócz wyglądu dla naszych chłopców ważne są takie cechy charakteru jak mądrość i wrażliwość, a wśród umiejętności najważniejsze okazało się gotowanie, co chyba nie jest zaskoczeniem. Dziewczyny nagrodziły chłopców wielkimi brawami, a przedstawicielki SU poczęstowały ich cukierkami. Po południu odbyła się też szkolna dyskoteka. Uczniowie usłyszeli piosenki, które sami wcześniej wybrali, a które specjalnie przygotowali chłopcy z klasy trzeciej gimnazjum, Mateusz i Tobiasz.

Na parkiecie nie brakowało tancerzy. W przerwie między tańcami można też było zjeść  pizzę. Wszyscy doskonale się bawili, więc dyskoteka trwała dłużej niż planowano.